Svetainę planuojame „paleisti“ pilnai  balandžio 1 dieną ir tai žinoma ne pokštas. Tikimės, kad įvykdyti mūsų užsibrėžti tikslai, palengvins žmonių dirbančių sunkiosios technikos srityje kasdienybę.

Ką keičiame? kodėl tai darome?

Taigi, visa tai yra daroma jūsų gerovei. Buvo vykdoma apklausa Facebook puslapyje, kurioje išsiaiškinome, kad  Jums – mūsų Klientams būtų aktualu ir naudinga jei be dalių paieškos EKSETAS puslapyje rastumėte ir forumo skiltį, kurioje galetumėte talpinti skelbimus , vykdyti apklausas dėl iškilusių problemų technikai ir kt. Be viso šito, taip pat vienareikšmiškai nusprendėte, kad būtų įdomu periodiškai peržvelgti naujienas apie sunkiają techniką o ne tik bulvarinę spaudą kuria yra „užkištas“ visas internetas.

Žinoma visą tai neapsiribos vien tik forumu ir naujienų skiltimi. Dauguma pardavėjų kainas slepia nuo klientų ir kiekvienam jas pritaiko individualiai,  na o MB EKSETAS nieko neslepia! Tat stengsimės, kad daugumos prekių kainas matytumėte be jokių užklausų ir laiko gaišimo. Reikės tik susirasti reikiamą dalių kategoriją ir išsirinkti dalį kurią norite įsigyti. Patogu, greita ir patikima.

Tikriausiai kyla klausimas “ o kaip bus su sąskaitomis“ ????  Taigi atsakymas paprastas: užsisakote, į laukelį „papildoma informaciją“ įrašysite savo įmonės duomenis ir sąskaita atkeliaus į jūsų el. paštą ir kartu su siuntiniu, popieriniu formatu.

Mes vertiname Jūsų nuomonę

Mums svarbi Jūsų nuomonė, jeigu turite pastebėjimų, pasiūlymų dėl vykdomo projekto, mielai laukiame jūsų žinučių el. paštu.

One thought on “Puslapis yra rekonstruojamas, visa tai bus trvarkoma kaip įmanoma greičiau.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *